Śmieszne Wpadki | smieszne.net.pl 

Śmieszne wpadki

Sprawdź śmieszne wpadki znalezione w sieci. Na pewno wiele znich przypadnie ci do gustu.
Praktycznie codziennie wyszukujemy nowe, śmieszne filmiki, więc warto tutaj regularnie zaglądać. Jeśli spodobała ci się nasza strona, to koniecznie powiedz o niej swoim znajomym.


Śmieszne wpadki telewizyjne
Lemury vs reporter
Zapowiedź pociągu na peronie - wpadka megafonistki
Płacz uczestniczki w "Jaka to melodia"


Wpadki dziennikarzy
Walki piłkarzy na boisku
Polska Barbie kontra lekarz – PnŚ
Wpadki telewizyjne
Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła jak: śmieszne wpadki, wpadki telewizyjne, wpadki, wpadki filmowe.O portalu

Na łamach naszej strony prezentujemy różnego rodzaju śmieszne filmiki znalezione w sieci. Pod uwagę brane są nie tylko filmy z Polski, ale również inne, śmieszne filmy popularne obecnie w innych krajach (m.in. takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy). Jeśli nic nie odpręża cię bardziej niż oglądanie np. śmiesznych wpadek telewizyjnych czy filmików ze śmiesznymi kotami, to świetnie trafiłeś. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

Śmieszne Filmy

W najbliższym czasie nowe, śmieszne filmiki będą pojawiały się na tej stronie praktycznie każdego dnia. Warto więc regularnie tutaj zaglądać. Jeśli spodobała ci się nasza strona, to koniecznie powiedz o niej swoim znajomym, wyślij linka i polub nasz fanpage na Facebooku'u (start fanpage'a już wkrótce). Jeśli masz/znalazłeś jakiś fajny filmik na portalu YouTube, którym chciałbyś się podzielić z innymi, to prześlij nam link za pośrednictwem tego formularza. Zastrzegamy sobie prawo umieszczenia na naszej stronie tylko wybranych filmów.