Śmieszne Wypadki | smieszne.net.pl 

Śmieszne Wypadki

Sprawdź już teraz śmieszne wypadki - filmiki znalezione w sieci. Z całą pewnością wiele znich przypadnie ci do gustu.
Praktycznie codziennie wyszukujemy nowe, śmieszne filmiki, więc warto zaglądać do nas regularnie. Jeśli spodobała ci się nasza strona, to koniecznie powiedz o niej swoim znajomym, umieść link do naszej strony na swoim blogu lub na tablicy na portalu społecznościowym.

Oceń kategorię:    4.89 / 19 głosów

Wypadki w polsce
Janusze budownictwa
Kids fails
Śmieszne wypadki dzieciaków


Śmieszne wpadki i wypadki
Sport fails
Najgorsi kierowcy Pick-Up'ów
Kobiety za kierownicą
Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła jak: śmieszne wypadki, śmieszne wypadki samochodowe, śmieszne wypadki dzieci, śmieszne wypadki ludzi, śmieszne wypadki w pracy.O portalu

Na łamach naszej strony prezentujemy różnego rodzaju śmieszne filmiki znalezione w sieci. Pod uwagę brane są nie tylko filmy z Polski, ale również inne, śmieszne filmy popularne obecnie w innych krajach (m.in. takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy). Jeśli nic nie odpręża cię bardziej niż oglądanie np. śmiesznych wpadek telewizyjnych czy filmików ze śmiesznymi kotami, to świetnie trafiłeś. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

Śmieszne Filmy

W najbliższym czasie nowe, śmieszne filmiki będą pojawiały się na tej stronie praktycznie każdego dnia. Warto więc regularnie tutaj zaglądać. Jeśli spodobała ci się nasza strona, to koniecznie powiedz o niej swoim znajomym, wyślij linka i polub nasz fanpage na Facebooku'u (start fanpage'a już wkrótce). Jeśli masz/znalazłeś jakiś fajny filmik na portalu YouTube, którym chciałbyś się podzielić z innymi, to prześlij nam link za pośrednictwem tego formularza. Zastrzegamy sobie prawo umieszczenia na naszej stronie tylko wybranych filmów.