Formularz

Jeśli chciałbyś na łamach naszego portalu wyświetlać baner reklamowy prezentujący produkty lub usługi oferowane przez Twoją firmę, to zgłoś się do nas wypełniając poniższy formularz.

W treści wiadomości podaj nam informacje jaką stronę chciałbyś promować, jakie banery chciałbyś wykorzystać (statyczne, flashowe), które miejsca na stronie by Cię interesowały oraz jaki jest planowany timing wyświetlania reklam.

W tej chwili oferujemy wyświetlanie banerów w lewej kolumnie pod menu (rozmiar grafik max 300x600 pikseli) oraz w prawej kolumnie w dwóch miejscach: między 4 a 5 filmem oraz po ostatnim filmie (rozmiar grafik max 520x300 pikseli).

Jeśli interesuje Cię inna forma reklamy, to również prosimy o kontakt.

Wystawiamy faktury VAT.

Treść wiadomości
Imię i nazwisko
Adres e-mail
   O portalu

Na łamach naszej strony prezentujemy różnego rodzaju śmieszne filmiki znalezione w sieci. Pod uwagę brane są nie tylko filmy z Polski, ale również inne, śmieszne filmy popularne obecnie w innych krajach (m.in. takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy). Jeśli nic nie odpręża cię bardziej niż oglądanie np. śmiesznych wpadek telewizyjnych czy filmików ze śmiesznymi kotami, to świetnie trafiłeś. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

Śmieszne Filmy

W najbliższym czasie nowe, śmieszne filmiki będą pojawiały się na tej stronie praktycznie każdego dnia. Warto więc regularnie tutaj zaglądać. Jeśli spodobała ci się nasza strona, to koniecznie powiedz o niej swoim znajomym, wyślij linka i polub nasz fanpage na Facebooku'u (start fanpage'a już wkrótce). Jeśli masz/znalazłeś jakiś fajny filmik na portalu YouTube, którym chciałbyś się podzielić z innymi, to prześlij nam link za pośrednictwem tego formularza. Zastrzegamy sobie prawo umieszczenia na naszej stronie tylko wybranych filmów.